Wizyta Świętego Mikołaja

Utworzono dnia 09.01.2022

Wizyta Mikołaja

Wizyta Świętego Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku, do którego przygotowują się starannie. Wykonują prace plastyczne różnymi technikami, na których oczywiście króluje Mikołaj, uczą się piosenek i wierszy, które zaprezentują przed tak wyjątkową osobą.

W tym roku Święty Mikołaj także nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Zawitał do naszej szkoły już z samego rana. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Najmłodsze dzieci dzielnie zaśpiewały piosenki, powiedziały wiersze i wykonały przygotowany taniec, a kiedy ustąpiły pierwsze emocje, niepewność czy lęk rozmawiały z Mikołajem, opowiadały co najbardziej lubią robić i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne.

Mikołaj wręczył każdemu wspaniały prezent i musiał się pożegnać ponieważ czekały na niego inne dzieci.

DZIĘKUJEMY MIKOŁAJU!  Przybądź do nas za rok.

Ewa Truchan

Wizyta Świętego Mikołaja

Utworzono dnia 09.01.2022, 22:26

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.