„Szkolne Przygody Gangu Swojaków”.

Utworzono dnia 29.11.2021

Szkolne Przygody Gangu Swojaków - projekt edukacyjny

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w programie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Swojaków”.

Organizatorem konkursu jest Jeronimo Martins S.A., właściciel sieci Biedronka.

Głównym założeniem programu jest pokazanie dzieciom piękna polskiej przyrody oraz rozbudzenie zainteresowania naturą, jej odkrywanie i poznawanie, które jak się okazuje może być świetną zabawą.

Przedszkolaki zrealizowały zajęcia: Jesteśmy Przyjaciółmi Ziemi, Szukamy Skarbów Wokół Nas” - o tym, że pomoc ma moc”. W ramach zajęć wysłuchały opowieści    o Swojakach, obejrzały prezentację podczas której poznały zwierzęta którym grozi wyginięcie: wilk, ryś, żubr, morświn, sowa, jeż. Dzieci nauczyły się piosenki „MAGICZNA PRZYRODA SWOJAKÓW - Szkolne Przygody Gangu Swojaków”. Nagranie swojego występu przesłały w formie filmu do organizatora konkursu.

Za udział w programie przedszkolaki otrzymały nagrody rzeczowe w postaci maskotek Swojaków.

Ewa Truchan

„Szkolne Przygody Gangu Swojaków”.

Utworzono dnia 29.11.2021, 21:29