Utworzono dnia 25.10.2021

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września w przedszkolach wielki dzień - OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - ustanowiony dla podkreślenia wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. W całej Polsce dzieci świętują. U nas również nie mogło być inaczej. Po kilku tygodniach adaptacji dzieci nareszcie mogły poczuć się prawdziwymi przedszkolakami. W oczekiwaniu na piękną pogodę obchodziliśmy ten wyjątkowy dzień 27 września. Nasz gość, kolorowa Dyzia zaprosiła wszystkie dzieci do wesołej zabawy. Dzieci uczestniczyły w zabawach animacyjnych przy rytmicznej muzyce,     w zajęciach plastycznych oraz do woli korzystały z największej atrakcji - dmuchanej zjeżdżalni. Przedszkolaki otrzymały drobne upominki, a na koniec głośno odśpiewały hymn przedszkolaka. Ten dzień był pełen wrażeń i pozytywnych emocji.

Wszystkim przedszkolakom życzymy jeszcze raz, by każdy ich dzień był słoneczny,   a małe buźki zawsze uśmiechnięte.

Ewa Truchan

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA