WITAJ WIOSNO !

Utworzono dnia 01.04.2019

21 marca zebraliśmy się wszyscy na sali gimnastycznej żeby wspólnie pożegnać Panią Zimę i powitać Panią Wiosnę.

Uczniowie z  klasy pierwszej i drugiej prezentowali wiersze, inscenizacje i piosenki. Ponadto dzieci rozwiązywały zagadki, brały udział w konkursach i quizach. Wszystko pod okiem pani Doroty Jurkiewicz. Mimo wielu atrakcji najbardziej wyczekiwaną częścią tego dnia było wyjście na spacer w okolicy naszej szkoły, żeby poszukać oznak wiosny. Staropolskim zwyczajem,  korowodem i z Marzanną na czele wyruszyliśmy przegonić zimę. Dla podkreślenia charakteru tego wyjątkowego wydarzenia wszystkie dzieci trzymały w ręku balon w wiosennym kolorze -zieleni. Głośnym śpiewem i okrzykami wszystkie dzieci pożegnały zimę  i powitały długo wyczekiwaną wiosnę.

WITAJ WIOSNO !

Utworzono dnia 01.04.2019, 21:38