Przedszkolaki robią zakupy

Utworzono dnia 12.06.2018

Piękna majowa  pogoda pozwoliła wybrać się dzieciom z oddziału przedszkolnego wraz  z panią na wycieczkę edukacyjną do sklepu spożywczo-przemysłowego, który znajduje się w okolicy naszej szkoły.

Podczas pobytu w sklepie dzieci poznały specyfikę pracy ekspedientki, określały wyposażenie sklepu,  a także utrwalały właściwe i kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych.

Dzieci miały ze sobą drobne kieszonkowe na zakupy, wcześniej jednak musiały dokładnie przeliczyć co i ile mogą za nie kupić. Numerem jeden na liście zakupów były oczywiście lody, natomiast pani ekspedientka obdarowała każdego przedszkolaka słodkim upominkiem.

Bardzo dziękujemy.

Ewa Truchan

Przedszkolaki robią zakupy

Utworzono dnia 12.06.2018, 21:44

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.