III miejsce w półfinale Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Utworzono dnia 03.06.2019

Udział w zawodach półfinału powiatowego ( Pleśna 20.03.2019) potwierdził olbrzymie możliwości jakimi dysponują nasze dziewczęta. Spotkania bardzo wyrównane, o końcowym wyniku decydowała skuteczność oraz  fizyczne możliwości w większości starszych o rok rywalek. W grupie nasz zespół walczył z bardzo doświadczonymi reprezentacjami. Awans z grupy nie przyszedł łatwo, ale w pełni był zasłużony. Niestety w półfinale spotykamy się z gospodarzem zawodów (klasa sportowa) i przegrywamy możliwość występu w najlepszej czwórce powiatu.

Gratuluję dziewczętom i dziękuję za wieloletnie reprezentowanie szkoły.

Wyniki gier grupowych :

Bogoniowice –Gromnik      6:2

Bogoniowice –Tuchów       3:6

Bogoniowice –Zakliczyn     6:4

Półfinał : Bogoniowice – Pleśna    2:6

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1.   Pleśna/Tuchów – awans

3.   Bogoniowice / Ryglice

5 .  Zakliczyn / Ołpiny

7.   Gromnik

Skład zespołu:

Aleksandra Cygan (kl. VIII), Natalia  Gomułka (kl. VIII), Karolina  Gomułka (kl. VIII), Julia Gomułka (kl. VIII), Julia Kania (kl. VIII), Małgorzata Miłkowska (kl. VIII) Aleksandra  Radzik  (kl. VII), Joanna Mika (kl. VII), Magdalena Kubicz (kl. VII).

Opiekun : Robert  Truchan

Utworzono dnia 03.06.2019, 22:10

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.