Dzień Dinozaura

Utworzono dnia 19.03.2021

Okazji do świętowania w przedszkolu jest bardzo dużo. Jedną z nich jest przypadający na 26 lutego DZIEŃ DINOZAURA. Choć te prehistoryczne gady już dawno wyginęły, to wciąż fascynują ludzi, a w szczególności dzieci.

Postanowiliśmy więc przypomnieć sobie o istnieniu tych wyjątkowych stworzeń, które niegdyś zamieszkiwały naszą planetę. Przedszkolaki odgadywały zagadki, brały udział w zabawach edukacyjnych, kreatywnych oraz ruchowo-naśladowczych. Dzięki nim dzieci odkrywały tajemnice związane z dinozaurami: skąd się wzięły?, czym się żywiły?, dlaczego wyginęły?. Na zakończenie wszyscy otrzymali ordery z okazji Dnia Dinozaura.

Była to fascynująca zabawa w prehistorię, rozwijająca pasję i zainteresowania dzieci.

Ewa Truchan

Dzień Dinozaura

Utworzono dnia 19.03.2021, 08:34

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.