Utworzono dnia 13.12.2018

PLUSZOWY MIŚ – najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci, wyjątkowy   i ukochany, niezastąpiony przy zasypianiu, bez którego trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat. Miękki, puchaty, z łatką, bohater wielu filmów i bajek – oto nasz solenizant.

W poniedziałek 26 listopada uczciliśmy w naszej szkole Światowy  Dzień Pluszowego Misia. W misiowym  przyjęciu wzięły udział wszystkie dzieci, które w tym dniu przyszły do szkoły w towarzystwie swoich ulubionych przytulanek.

Dzieci opowiadały o swoich misiach, bawiły się wraz z nimi i tańczyły przy znanych wszystkim piosenkach. Poznały także garść faktów o bohaterze tego dnia, a swoją wiedzą wykazały się podczas konkursów. Dzieci kolorowały i rysowały postacie misia   z zamkniętymi oczami.  Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy ulubieńca wszystkich dzieci – Kubusia Puchatka.

Na tak wyjątkowych urodzinach nie zabrakło również słodkiej niespodzianki, pysznych pierników polanych miodem, ulubionego przysmaku wszystkich niedźwiadków.

Uroczystość dostarczyła dzieciom wiele uśmiechu i radości.

STO LAT MISIE !!!

Ewa Truchan

Utworzono dnia 13.12.2018, 22:27

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.