WYCIECZKA DO KINA

Utworzono dnia 03.03.2022

Odział przedszkolny wraz z klasami I, II, wybrały się na wycieczkę do kina Cinema3D w Tarnowie na  film „WILK,  LEW i JA ”.                       Pełna ciepła, przygód i wzruszeń opowieść o wielkiej przyjaźni między lwiątkiem, wilczkiem i ich opiekunką w otoczeniu tętniącej pięknem dziewiczej przyrody Kanady.

Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Wyjazdy edukacyjne mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że wspomnienia o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe, zapadają głęboko w pamięci na długie lata.

Wychowawczyni oddziału przedszkolnego

Wioletta Wołkowicz

WYCIECZKA DO KINA

Utworzono dnia 03.03.2022, 11:56

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.