Święty Mikołaj

Utworzono dnia 09.01.2022

„ O święty Mikołaju  przynosisz dobro nam   i mówisz:    - Lubię dzielić się tym co mam…”

Dnia 06 grudnia w naszej szkole  pojawił się długo oczekiwany gość ŚWIĘTY  MIKOŁAJ . Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały z klasy I, II, III, a przede wszystkim z oddziału przedszkolnego. Po śniadaniu poznaliśmy legendę o św. Mikołaju. A następnie udaliśmy się na salę gimnastyczną gdzie czekaliśmy na  spotkanie z miłym gościem. Powitaliśmy  Św. Mikołaja wierszem, piosenką oraz tańcem z adwentowym światełkiem . Spotkanie            z  Mikołajem  minęło  w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Cieszymy się, że  Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

Serdecznie dziękuję Pani Lidii Kopek oraz Pani Paulinie Baci za poświęcenie swojego wolnego czasu, by mi pomóc w przygotowaniu dekoracji na wizytę Świętego Mikołaja.

Wychowawczyni oddziału przedszkolnego

Wioletta Wołkowicz