SPOTKANIE Z PANEM LEŚNICZYM

Utworzono dnia 03.03.2022

Na zaproszenie dzieci z oddziału przedszkolnego przybył  do przedszkola niezwykły gość: Pan Michał  Jakubowski   Strażnik Leśny  Lasów  Państwowych Nadleśnictwa Gromnik, a także tata Wiktorii, która uczęszcza do naszego oddziału przedszkolnego.

W czasie spotkania Pan Leśniczy opowiadał dzieciom na czym polega jego praca, jakie zwierzęta żyją w lesie, oraz jak należy się zachowywać           w kontakcie z nimi. Pan  zaprezentował nam  kilka rzeczy, które pomagają Mu w pracy gdy jest w lesie. Wysłuchaliśmy odgłosów zwierząt i ptaków zamieszkujących nasze lasy, co bardzo spodobało się przedszkolakom.

Dzieci zadawały ciekawe pytania, na które Pan Leśniczy z chęcią odpowiadał.  Na zakończenie dzieci podziękowały pięknie Panu Leśniczemu za bardzo interesujące zajęcia. Za okazane zainteresowanie i skupienie Pan Michał wręczył każdemu przedszkolakowi niespodzianki  z Nadleśnictwa Gromnik.

Wychowawczyni oddziału przedszkolnego

Wioletta Wołkowicz

SPOTKANIE Z PANEM LEŚNICZYM

Utworzono dnia 03.03.2022, 11:34

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.