DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Utworzono dnia 15.10.2021

Dzieci z  oddziału przedszkolnego w Bogoniowicach DZIEŃ  PRZEDSZKOLAKA  obchodziły  w  Centrum Zabaw Dziecięcych „Figle Migle” w Tarnowie. Wyruszyły do tego miejsca busem i to już była dla nich wielka atrakcja. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci. W miłej atmosferze  przedszkolaki spędziły dwie godziny na wesołej zabawie. Na początku były to zadania i różnego rodzaju zabawy dowolne -samodzielne. Największym powodzeniem cieszyły się zjeżdżalnie i basen wypełniony kolorowymi piłkami. Wiele radości  sprawiły samochody, motory oraz konik i zebra na których można było pojeździć . Dzieci bawiły się wyśmienicie, miały okazję wykazać się zręcznością, zwinnością oraz sprawnością. Rodzice oraz wychowawczyni  przygotowali dla dzieci prezenty – niespodzianki, z czego przedszkolaki  bardzo się ucieszyły.

Figle Migle to miejsce niezwykłe,  pełne różnego rodzaju atrakcji. Świetna zabawa, dużo miejsca, kolorowo ,dużo fajnych zabawek.  Tam dzieci się nie nudziły! Czas zabaw minął bardzo szybko i trzeba było pożegnać ten magiczny ,bajkowy świat. Szczęśliwe i w dobrych nastrojach wróciły na obiad do przedszkola. Nasze przedszkolaki mają nadzieję, że jeszcze wrócą do tego fantastycznego miejsca. Jak doskonale się bawiły można zobaczyć na zdjęciach.

Rodzicom bardzo dziękuję za okazaną pomoc podczas wycieczki.

Wychowawczyni oddziału przedszkolnego

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Utworzono dnia 15.10.2021, 13:03

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.