Utworzono dnia 02.03.2021

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni.
28 stycznia, w naszym przedszkolu odbył się Bal karnawałowy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Tego dnia już od rana w Sali oddziału przedszkolnego  pojawiały się kolorowe postacie. Jedne dzieci wchodziły do sali już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca.  Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, muzyka i wodzirej zachęcali je do tańców. Tańce były przeplatane zabawami, konkursami oraz zdjęciami. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Dziękuję  rodzicom  za  zaangażowanie  w przygotowanie pięknych balowych strojów  i  słodkiego poczęstunku.  Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Wychowawczyni  oddziału  przedszkolnego

Utworzono dnia 02.03.2021, 21:22