Sprintem do maratonu

Utworzono dnia 14.10.2019

„Sprintem do maratonu biegnie dziecko każde,

sprintem do maratonu, bo zdrowie jest ważne.

Sprintem do maratonu po zdrowie na mecie,

Sprintem do maratonu wygrać je możecie”.

Razem z przedszkolakami z Przedszkola Publicznego w Ciężkowicach wzięliśmy udział w maratonie, a wszyscy  z niecierpliwością czekaliśmy na niego. Jak przystało na prawdziwych sportowców, każdy z nas miał odpowiedni strój oraz numery startowe. Odśpiewaliśmy hymn, a następnie została przeprowadzona rozgrzewka; raźno i z zapałem wykonywały skłony, podskoki i przysiady, żeby przygotować się do biegu.   Wszyscy ustawiliśmy się na linii startu. Wszyscy pokonaliśmy dystans, każdy był zwycięzcą i dołączył do grupy małych maratończyków. Osobną grupę biegaczy tworzyli rodzice biorący udział w tej imprezie. Na mecie czekały na wszystkich  medale, które każdemu uczestnikowi wręczyła Pani Irena  Sikora Dyrektor Przedszkola Publicznego w Ciężkowicach. A dyplom dla całej grupy odebrała nasza najmłodsza uczestniczka Oliwka. Na zakończenie czekał na nas posiłek „sportowca”, i z wypiekami na twarzy wróciliśmy do naszego przedszkola.

Dziękujemy Pani Agnieszce Galas za to, że po raz kolejny mogliśmy razem brać udział w Maratonie.

Wychowawczyni  oddziału  przedszkolnego

Sprintem do maratonu