konkurs plastyczny „WODA-ŹRÓDŁO ŻYCIA”.

Utworzono dnia 19.12.2019

Miło nam poinformować, że został rozstrzygnięty konkurs  plastyczny „WODA-ŹRÓDŁO ŻYCIA”.

Dnia  11grudnia  2019  roku  odbyło się  w  naszym  oddziale  przedszkolnym  wręczenie   nagród  laureatom  konkursu  plastycznego  zatytułowanego  „ WODA  ŹRÓDŁO  ŻYCIA”  organizowanego  przez  Spółkę  Komunalną   „DORZECZE  BIAŁEJ”  . Konkurs  ten  był  kierowany  do przedszkolaków i uczniów szkół  klas I – III  zlokalizowanych  na terenie  gmin: Ciężkowice, Rzepiennik  Strzyżewski, Ryglice, Tuchów.  W konkursie  brały udział  wszystkie  dzieci  z oddziału  przedszkolnego w Bogoniowicach:   - Bacia  Wiktoria , Ćwiklik Bartłomiej, Klimczak Natalia, Kopek Oliwia, Kras Izabela, Krawczyk Nikola, Kucharzyk Emilia, Kwiatek Jarosław, Łabuda Antoni, Pabian Wioleta, Stachura Maciej, Wietecha Michał, Zięba Oliwia, Łabuda Iga. Dzieci otrzymały  dyplomy, słodycze  oraz  wspaniałe  nagrody dla całej  grupy!  Wyróżniona  praca  plastyczna  naszego oddziału znalazła  się w kalendarzu  Spółki  Komunalnej  „DORZECZE  BIAŁEJ”  na rok  2020.

Wszystkim  biorącym  udział  w  konkursie  serdecznie

DZIĘKUJĘ  I GRATULUJĘ!

Wychowawczyni  oddziału  przedszkolnego

konkurs plastyczny „WODA-ŹRÓDŁO ŻYCIA”.

Utworzono dnia 19.12.2019, 22:04

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.