Utworzono dnia 06.12.2019

„Jestem sobie czarownica, czarny płaszcz mój i spódnica.

Swoim przybyciem pewnie wzbudzam zdziwienie?

A gdzie dla mnie zaproszenie?

Ech… Czekałam, czekałam, wielką nadzieję miałam,

a zaproszenia nie dostałam.

A więc sama przyjechałam, na tym, co pod nogą miałam”.

W piątek 28 listopada przyleciała na ognistej miotle czarownica  i wtedy  przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość” – tą bliską „co dostanę na  gwiazdkę” lub  gdzie pojadę na wycieczkę … „kim będę w przyszłości”. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radością  co posłużyło do znakomitej  integracji  grupy.

Rodzicom  dzieci  z oddziału przedszkolnego  bardzo dziękuję za duży wkład i zaangażowanie w  przygotowanie  ANDRZJEK.

Wychowawczyni   oddziału   przedszkolnego

Utworzono dnia 06.12.2019, 22:29