Sałatka owocowa z Panią Martą Ćwiklik

Utworzono dnia 07.10.2019

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, a z nowym rokiem ciąg dalszy innowacji „czwartkowych czytań”. Dzisiejszym gościem w naszym przedszkolu

była mama Bartusia Pani Marta Ćwiklik. Temat dnia OWOCE również stał się tytułem czytanego opowiadania. Pani Marta przygotowała dla dzieci ilustracyjne zagadki, a na podsumowanie spotkania wszyscy zabrali się do pracy by przygotować wspaniałą i zdrową SAŁATKĘ  OWOCOWĄ!

W dowód wdzięczności dzieci wręczyły Pani Marcie tradycyjny już kwiat przedszkolaków.

Wychowawczyni  oddziału  przedszkolnego

Wioletta   Wołkowicz