Wizyta Dzielnicowego u przedszkolaków

Utworzono dnia 16.10.2018

Wizyta  Dzielnicowego z  Komendy Policji w Ciężkowicach    Pana  Jarosława Zięciny

w oddziale przedszkolnym

Funkcjonariusz  policji  przypomniał  dzieciom  zasady  bezpiecznego poruszania się po drodze oraz prawidłowego przejścia przez jezdnię. Dzieci poznały korzyści jakie wynikają z noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Największym zainteresowaniem cieszyły się wśród maluchów  opowiadania  o codziennej pracy Policji oraz demonstracja sprzętu policyjnego oraz możliwość  wejścia  do  policyjnego  radiowozu.
           Dzięki takim spotkaniom  na  pewno  żaden  z  maluchów  nie  będzie obawiał  się  spotkania  z  funkcjonariuszem.  Policjant  będzie kojarzył  się przedszkolakom,  jako osoba,  której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej  sytuacji  można  zwrócić  się  o  pomoc.

Wychowawczyni  oddziału  przedszkolnego

Wioletta   Wołkowicz