Rodzice czytają dzieciom w przedszkolu

Utworzono dnia 10.04.2019

W ramach akcji ,, czwartkowe czytanie przed śniadaniem” – pani Ania Gut mama Szymona przeczytała opowiadanie „Baj bajeczka i zaczarowana owieczka. Słona przygoda”. Dzieci bardzo uważnie i z wielkim zainteresowaniem wysłuchały opowiadania i chętnie wypowiadały się na jego temat . Po wspólnych rozważaniach  Pani Ania poczęstowała dzieci słodkościami.

Natomiast  Pani Lucyna Heil  mama  Oli  w następny czwartek przygotowała  dla dzieci puzzle do bajki, którą miała czytać. Po ich  ułożeniu przedszkolaki musiały odgadnąć jaka bajka będzie czytana. Już po ułożeniu kilku puzzli wszystkie dzieci doskonale wiedziały, że będzie to bajka                  o „ Złotowłosej i trzech misiach” . Dzieci w nagrodę otrzymały pyszne „babeczki” upieczone przez Panią Lucynę.

W dowód wdzięczności Pani Anna Gut i Pani Lucyna Heil otrzymały tradycyjny kwiat przedszkolaków.   Serdecznie  dziękujemy  czekamy  na kolejnych rodziców lub członków rodzin do czytania bajek , czy  wierszy dla dzieci.

Wychowawczyni  oddziału  przedszkolnego

Rodzice czytają dzieciom w przedszkolu