W sklepach

Utworzono dnia 28.06.2018

Korzystając  z  pięknej   pogody  dzieci  z oddziału przedszkolnego  w  Bogoniowicach  wybrały się do sklepu odzieżowego „ KOSTER   STYL”, którego właścicielką  jest  Pani Katarzyna  Kostrzewska . Podczas wizyty, dzieci miały możliwość zapoznania się z zawodem sprzedawcy oraz sposobem funkcjonowania sklepu odzieżowego.
        Po sklepie oprowadziła nas Pani  Bożena  Radzik  oraz  Pani  Agnieszka Konarska  , które  w bardzo ciekawy i przystępny sposób opowiedziały przedszkolakom o swojej pracy. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały asortyment znajdujący się w sklepie, a także akcesoria, które pomagają w pracy jaką wykonuje pani Bożena  wraz z Panią  Agnieszką. Dzieci miały okazję poczuć się zarówno klientem jak i sprzedawcą  stojącym za ladą i oferującym piękne ubrania. Nie omieszkaliśmy również przymierzyć niektóre z nich oczywiście za zgodą Pań.

Po wizycie  w sklepie  odzieżowym przeszliśmy do drogerii ” LABO”  gdzie Pani  Angelika  Rąpała  oprowadziła przedszkolaków i pokazała co znajduje się w takim sklepie i kto z niego może korzystać. Dziewczynkom najbardziej spodobała się półka z kolorowymi lakierami do paznokci oraz kosmetykami do makijażu.
Na zakończenie naszej wizyty przedszkolaki otrzymały od  Pani Angeliki  słodkie małe co nie co, po czym pełni wrażeń i radości powróciliśmy do przedszkola.

Chcę  serdecznie podziękować  Paniom  ze sklepu „KOSTER  STYL” oraz  Paniom z  drogerii „LABO”  za ciepłe przyjęcie oraz wspaniałą lekcję. Wizyta w sklepach  była bardzo ciekawa i wiele Nas nauczyła.

Wychowawczyni  oddziału  przedszkolnego

W sklepach

Utworzono dnia 28.06.2018, 23:54

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.