Pierwszy Przegląd Taneczny

Utworzono dnia 29.06.2018

12 czerwca 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego Bogoniowicach  miały okazję po raz pierwszy wystąpić na Siemiechowskiej scenie i zaprezentować swój  taniec  razem  ze 180 innymi uczestnikami. Organizatorem Przeglądu  było Przedszkole Publiczne w Siemiechowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gromniku. Celem wydarzenia było rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości muzycznej i integracja dzieci z różnych przedszkoli.  Wszystkie dzieci prezentowały się przepięknie i nagradzane były gromkimi brawami.

Jury przeglądu wybrało przedszkolaka z naszego oddziału przedszkolnego w Bogoniowicach,  Patryka  Szynala i nagrodziło Go pucharem „złotą gwiazdą”, dyplomem  oraz  prezentem,  za najlepiej tańczącego przedszkolaka tegorocznego przeglądu.

Wszyscy uczestnicy uhonorowani zostali pięknymi medalami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi oraz słodkościami.

Wychowawczyni  oddziału  przedszkolnego

Przegląd tańca w Siemiechowie

Utworzono dnia 29.06.2018, 00:02

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.