Przyszła wiosna do przedszkola

Utworzono dnia 06.04.2017

„Wiosna rano z łóżka wstała

-Halo, kwiatki! - zawołała…”

21marca wszystkie Dzieci z naszego oddziału przedszkolnego  świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, dzieci przyszły ubrane z  zielonym akcentem. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od konkursu piosenki angielskiej oraz  przywołaliśmy Panią Wiosnę piosenkami tematycznie związanymi z wiosną. Następnie uczestniczyliśmy w  grach i zabaw  ogólnorozwojowych. Wszystkie dzieci z entuzjazmem i zaangażowaniem rozwiązywały zagadki, uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych.

Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna, którą następnie pożegnaliśmy według tradycji. Jestem pewna, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

Wiosna

Utworzono dnia 06.04.2017, 19:58