opłatek w zerówce

Utworzono dnia 28.01.2017

W  czwartek  22  grudnia odbyła się w naszym oddziale przedszkolnym Wigilia. Święta Bożego  Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także u nas nastał cudowny dla wszystkich czas – Boże Narodzenie. Wspaniałym momentem było dzielenie się wspólnie z rodzicami opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. Dzieci smakowały dania przygotowane  przez  rodziców  takie  jak: barszczyk z  uszkami, żurek, makaron z  makiem i inne smakołyki. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Bardzo dziękuję  rodzicom, którzy tak chętnie włączyli się w przygotowanie  wspólnej wigilii  w oddziale przedszkolnym.

Wychowawca Oddziału  Przedszkolnego

Wychowawca Oddziału  Przedszkolnego

opłatek

Utworzono dnia 28.01.2017, 11:50

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.