Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Strategia Rozwoju Gminy Ciężkowice

Utworzono dnia 15.02.2022
Beata Weron-Białas
Sekretarz Gminy Ciężkowice
tel. 14 62 85 826


Urząd Gminy Ciężkowice
33-190 Ciężkowice, ul. Tysiąclecia 19
REGON 000532317   NIP 873-101-48-48 


 

Szanowni Państwo, rozpoczynamy proces tworzenia nowej Strategii Rozwoju Gminy Ciężkowice - do roku 2030. Niezwykle ważnym jest, by w tym procesie uczestniczyło jak najwięcej podmiotów - osób, instytucji, przedsiębiorców, organizacji - reprezentujących różne środowiska gminy, grupy wiekowe itp. W związku z tym w imieniu pana Burmistrza zapraszam do wzięcia udziału w pierwszej ankiecie i ankietach kolejnych, które sukcesywnie będą do Państwa wysyłane. Link do ankiety jest dostępny również na naszej stronie internetowej , pogorzu24, w mediach społecznościowych. Poprzez czynny, aktywny udział w pracach nad strategią mamy wpływ na kształtowanie przyszłości naszej gminy, nas samych, naszych bliskich. Proszę zachęcić do udziału w ankiecie znajomych, członków rodzin, młodzież.

 

Wspólnie tworzymy Strategię Rozwoju Gminy Ciężkowice do roku 2030

 

Ankieta

Co wyjątkowego ma Gmina Ciężkowice? Z czego jesteśmy dumni?

Co wyróżnia naszą gminę ? Z czego znane są Ciężkowice ? Co jest wizytówką naszej gminy ? Czym możemy się pochwalić ? Z czego jesteśmy dumni ?

Weź udział w wirtualnej burzy mózgów i podziel się z nami swoim pomysłem wypełniając ankietę.

 

Tworzymy listę zasobów naszej gminy – elementów, które są charakterystyczne dla Gminy Ciężkowice, wyróżniają naszą gminę na tle innych ośrodków. Pomyślcie przez chwilę, z czego Gmina Ciężkowice jest dumna. Jakie posiada specyficzne zasoby, przydatne do tworzenia produktów, usług, ofert ? Jakie zasoby i potencjały są dziś jeszcze „uśpione", a można byłoby je wykorzystać w przyszłości dla zdynamizowania rozwoju Gminy Ciężkowice i poprawy jakości życia jej mieszkańców.

Pomocne wyjaśnienia, obszary, w których należy poszukiwać zasobów oraz kilka przykładów znajdziecie we wstępie do ankiety.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety.

https://tiny.pl/9plkv

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 21 lutego 2022 roku.

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 5

W poprzednim tygodniu: 38

W tym miesiącu: 43

W poprzednim miesiącu: 230

Wszystkich: 70512