Kosmos i robotyka dla każdego smyka

Utworzono dnia 17.11.2023

Drodzy Rodzice!

Przesyłam Państwu wiadomość od Koła Gospodyń Wiejskich w Bogoniowicach:

"Zapraszamy wszystkie dzieci klas 1- 8 na bezpłatne zajęcia z robotyki i programowania. Zajęcia będą odbywać się w ramach projektu edukacyjnego "W Bogoniowicach- kosmos i robotyka dla każdego smyka!" realizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich.

Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 22 listopada w budynku świetlicy wiejskiej w godzinach 15.00-16.40- klasy 4-6 i następnie w godzinach 16.40- 18.20 klasy 7-8.

Kolejne zajęcia będą w piątek 24 listopada w godzinach 15.00-16.30 klasa 0-1 i klasa 2-3 , 16.40-18.20 klasy 4-6 i 7-8. ( w tym dniu będzie dwóch prowadzących równolegle).

Bezpłatne zajęcia są realizowane w związku z otrzymaniem przez KGW Bogoniowice dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach programu "Małopolska! Postaw na edukację - edycja 2"

Szkoła Podstawowa w Bogoniowicach bardzo dziękuje za wspaniałą inicjatywę, która wychodzi naprzeciw potrzebom uczniów. Zachęcamy do skorzystania z okazji i wzięcia udziału w tych zajęciach.

Pragnę również poinformować, że w dniu 4 grudnia odbędzie się bardzo ciekawa prezentacja kina sferycznego. Tematem prezentacji będzie kosmos. Jest to również inicjatywa Koła Gospodyń Wiejskich w Bogoniowicach.

Licznik odwiedzin: