Z pomocą kombatantom na Kresach

Utworzono dnia 03.05.2017

Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do zbiórki artykułów żywnościowych dla kombatantów na Kresach. Organizatorzy dziękują za ofiarność.

Szanowne Grono Pedagogiczne, Przedszkolaki i Uczniowie

z Przedszkola i Szkoły Podstawowej - Filia w Kipsznej

W imieniu Zarządu Obszaru Południowego Zrzeszenia "Wolność i Niezawisłość" w Krakowie, pragnę serdecznie podziękować za przesłane życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy oraz za paczkę żywnościową, którą przygotowały dzieci i młodzież.

Dla naszych bohaterów - Żołnierzy Niezłomnych -pamięć o nich była ogromną radością i nadzieją, że młode pokolenie pamięta i szanuje ich bohaterstwo.

Na ręce Grona Pedagogicznego składam serdeczne podziękowanie za kształtowanie postaw patriotycznych wśród wychowanków oraz poszanowanie dla osób starszych. Nasi drodzy Bohaterowie maja już ponad 90.lat  i wzruszają się każdym pięknym, płynącym z serca gestem.

Małgorzata Janiec

Prezes Zarządu Obszaru Południowego

Zrzeszenia  "Wolność i Niezawisłość"

Z pomocą dla kombatantów