Olimpiada przedszkolaków

Utworzono dnia 11.10.2015

Dnia 2 października 2015 r. odbyła się w naszym przedszkolu pierwsza „Olimpiada Przedszkolaków”, do udziału w której zaproszono również rodziców dzieci odziału przedszkolnego.

Celem olimpiady było:

• dostarczenie dzieciom radości,
  • zaszczepienie pozytywnych zachowań zdrowotnych, nauka wypoczynku poprzez sport i zabawę,
  • kształtowanie zachowań prozdrowotnych,
  • wzmacnianie wiary dziecka we własne siły
  • przygotowanie wychowanków do przeżywania sukcesu i skutecznego radzenia sobie z porażkami,
  • osiągnięcie możliwie najpełniejszej integracji społecznej oraz rozwoju indywidualnego dzieci
  • integracja dzieci, rodziców i nauczyciela

Punkty i miejsce uzyskane przez dzieci i rodziców miały wymiar jedynie symboliczny, ponieważ wszystkie biorące udział w zawodach dzieci i ich rodzice były zwycięzcami Olimpiady.

Dziękuję rodzicom za liczne przybycie i głośny doping swoich pociech, a wszystkim najmłodszym sportowcom naszego oddziału przedszkolnego za wspaniałą rywalizację.

Wioletta Wołkowicz

Olimpiada przedszkolaków

Utworzono dnia 11.10.2015, 23:47

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.