"Każdy lubi czytać bajki"

Utworzono dnia 10.03.2016

Nie do przecenienia jest rola, jaką  w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat,  odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając - oddział przedszkolny,  w ramach społecznej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”, realizuje program " Każdy  lub czytać  bajki"

W ramach realizowanego cyklu spotkań  z  odwiedzili nas wyjątkowi goście, czyli osoby powszechnie znane lub sławne w środowisku lokalnym takie jak:

- Pan Krzysztof  Jackowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bogoniowicach
z filią w Kipsznej,

- Pani Bożena  Baniak - Sołtys wsi Bogoniowice,

- Pani Barbara  Klag - Przewodnicząca Rady Rodziców w Szkole     Podstawowej w Bogoniowicach,

- Pan Robert Truchan - Radny wsi Bogoniowice,

- Ks. Paweł Śliwa

-  Pan Kazimierz Miłkowski - Sołtys wsi Tursko.

Po lekturze książki dzieci wręczyły zaproszonym gościom w ramach podziękowania za odwiedziny,  własnoręcznie zrobioną laurkę. Miały również okazję do zadawania pytań. Nasi  zaproszeni goście z wielką cierpliwością odpowiadali na wszystkie pytania.

Spotkania przebiegły w bardzo cieplej atmosferze. Za spędzony z nami czas serdecznie dziękujemy. I mamy nadzieję, że jeszcze nas zaszczycą swoją obecnością.

Kto odwiedzi nasz oddział przedszkolny w kolejnym cyklu spotkań z książką?

Niech to na razie pozostanie tajemnicą… :)

Czytamy przedszkolakom

Utworzono dnia 10.03.2016, 13:29

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.