Atrakcje w szkolnym parku z okazji Dnia Dziecka

Utworzono dnia 02.06.2016

Swoje święto dzieci z Bogoniowic i z Kipsznej obchodziły wspólnie. Piękna pogoda pozwoliła w pełni wykorzystać walory naszego parku. Obiekty sportowe i plac zabaw cieszyły się dużym powodzeniem.

Na początku dzieci spotkały się z prezesem Banku Spółdzielczego w Ciężkowicach – Panem Markiem Kwaśnym, który wręczył nagrody uczestnikom konkursu plastycznego „moje wymarzone wakacje”.

Następnie zabawa przeniosła się na teren parku. Odbywały się zabawy, tańce, zawody sportowe. Duże zainteresowanie wzbudził pierwszy turniej strzelecki.

Gościliśmy również strażaków z OSP w Ciężkowicach, którzy prezentowali dzieciom samochód ratownictwa technicznego. Można było nawet przebrać się za strażaka.

Dużą atrakcją był zamek dmuchany, na którym dzieci bawiły się wspaniale.

Rodzice przygotowali poczęstunek. Kiełbaska z grilla i inne przysmaki szybko znikały z talerzyków.

Dzień Dziecka szybko minął i trzeba było wracać do domu. Wspomnienia zostaną na zawsze.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia tego dnia.

Utworzono dnia 02.06.2016, 11:47