Dzień Mamy i Taty w Bogoniowicach

Utworzono dnia 12.06.2019

Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót.

W niej wyrasta człowiek.”

12 czerwca 2019 r. nasza szkoła uroczyście obchodziła Dzień Rodziny. Jest to jedna z ważniejszych uroczystości szkolnych. O godzinie 11.00 sala zapełniła się miłymi gośćmi.

Montaż słowno–muzyczny przedstawili uczniowie klas I-III recytując wiersze, śpiewając piosenki, prezentując zabawy ruchowe do muzyki, a także składając przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia.

Na zakończenie część artystyczną zaprezentowali najmłodsi uczniowie szkoły – klasy „0”. Pod opieką swojej nauczycielki dzieci przedstawiły muzyczny program, zyskując gromkie brawa publiczności. Do występu maluchów zaproszone zostały również mamy, które zaprezentowały, bardzo ładny i chwytający za serce, taniec kwiatów .

Oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń na rodziców czekała niespodzianka – prezenty przygotowane przez dzieci z poszczególnych klas oraz zorganizowany dla nich poczęstunek z małym „co nie co”.

Wszystkim Kochanym Rodzicom

życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności!

Dzień Mamy i Taty

Utworzono dnia 12.06.2019, 23:15