Utworzono dnia 20.02.2020

Są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, dni pełne uśmiechu, wzruszeń i radości – to Święto  Babci  i Dziadka.

Z tej okazji 23 stycznia w remizie OSP w Kipsznej odbyła się wspaniała uroczystość. Na wstępie powitano przybyłych gości: Burmistrza Gminy Ciężkowice pana Zbigniewa Jurkiewicza, Dyrektora ASPO w Ciężkowicach panią Annę Zagałę, radnego Rady Miejskiej pana Andrzeja Burnusa, sołtys wsi Kipszna  panią Marzenę Kubicz oraz wszystkie Babcie        i Dziadków przybyłych na uroczystość. Dzieci przedstawiły specjalny program artystyczny, poprzez który wyraziły swoją miłość i wdzięczność. Były wzruszające wiersze i piosenki. Ponadto wszyscy goście mogli obejrzeć umiejętności taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuków. Następnie dzieci obdarowały swoich Dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. W dalszej części uroczystości wnuki wraz ze swoimi Babciami i Dziadkami bawili się i tańczyli przy muzyce. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

Gorące podziękowania kierujemy do rodziców dzieci, którzy przygotowali na tę okoliczność wspaniały poczęstunek, oraz za wszelką pomoc okazaną podczas przygotowywania uroczystości.

Ewa Truchan

Utworzono dnia 20.02.2020, 21:47