Utworzono dnia 09.06.2019

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”- Dzień Dziecka w szkole filialnej  w Kipsznej

„Kiedy śmieję się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak

Dzień Dziecka – wyjątkowe święto w kalendarzu z utęsknieniem wyczekiwane przez wszystkie dzieci, które zawsze liczą, że z tej okazji zostaną obdarowane upominkami  a sam dzień spędzą w sposób szczególny.

Dla wszystkich dzieci ze szkoły filialnej w Kipsznej  poniedziałek 3 czerwca był właśnie dniem, który mogli spędzić w wyjątkowy sposób.

Radosny uśmiech dziecka jest dla każdego rodzica czymś najpiękniejszym., dlatego w tym dniu to rodzice przygotowali dla dzieci niespodziankę. Wystąpili  dla swoich pociech   w  inscenizacji wiersza „Rzepka„ J. Tuwima. Zaskoczenie, uśmiech i radość można było odczytać na  twarzach dzieci, głównie wtedy gdy wśród postaci rozpoznali   mamę lub tatę.

Radosne oklaski  od dzieci okazały się najpiękniejszą nagrodą dla  występujących  rodziców, którzy jako  „aktorzy" spisali się na medal. Kunszt aktorski oraz oryginalne stroje wzbudziły zachwyt wśród dzieci oraz przybyłych gości. Rodzicom gratulujemy wspaniałego występu. WIELKIE BRAWA !!!

Dalsze świętowanie Dnia Dziecka miało miejsce  na świeżym powietrzu. Dmuchany zamek, malowanie twarzy, bańki mydlane, zabawy z Misiem, gry i tańce prowadzone przez animatorów, piękna pogoda a w tle wesoła muzyka. Ogrom atrakcji w tym szczególnym dniu wystarczył, aby dzieci poczuły się wyjątkowe  i mogły oddawać się swoim ulubionym rozrywkom. W trakcie  zabaw dzieciom towarzyszyli ich rodzice, którzy zadbali również  o wspaniały poczęstunek podczas imprezy.

Wszystkim dzieciom życzymy, aby takich słonecznych dni pełnych pogody ducha  i roześmianych serc było jak najwięcej, niech każdy dzień będzie dla Was Dniem Dziecka.

Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów: Firmy „KOSTA” z Bogoniowic oraz rodziców dzieci, dzięki którym udało się zorganizować wyjątkową imprezę. Dodatkowo   dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i wysiłek jaki włożyli w przygotowanie przedstawienia.

Ewa Truchan

Rodzicom dziękujemy za miłą współpracę i wspólną zabawę.

Utworzono dnia 09.06.2019, 22:13