Zabawy w „KULKOLANDII”

Utworzono dnia 12.02.2018

W dniu 5 lutego odbyła się wycieczka do min-miasteczka zabaw „KULKOLANDIA”           w Tuchowie. Celem wyjazdu było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, integracja dzieci, a także kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania                    i przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

Dwugodzinny pobyt w KULKOLANDII dzieci spędziły bardzo aktywnie. Niezwykłą frajdą  okazał się tor sprawnościowy - konstrukcja złożona z rur, przejść, zjeżdżalni i basenów             z piłeczkami. Dzieci z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając z mini pojazdów, ścianki wspinaczkowej, gry elektronicznej  flipper lub innych zajęć w kącikach tematycznych.

W czasie pobytu wszyscy spalili mnóstwo kalorii, dlatego by nabrać sił do dalszych zabaw dzieci uzupełniały niedobory energii przekąskami z małego bufetu znajdującego się w sali zabaw.

Wyjazd okazał się wspaniałą atrakcją i mimo zmęczenia uczestnicy wrócili bardzo zadowoleni.

Ewa Truchan

W Kulkolandii