Święto Pluszowego Misia

Utworzono dnia 28.11.2017

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia, jednej z najpopularniejszych zabawek najmłodszych. Z tej okazji w czwartek zorganizowaliśmy uroczystość w naszej szkole.

Tego dnia każde dziecko przyniosło ze sobą swojego przyjaciela – Misia.

Przybyły misie małe, duże, kolorowe lub bure, puchate i mięciutkie…. Każdy był piękny         i wyjątkowy. W trakcie uroczystości pojawił się sam solenizant Miś, którego dzieci zaprosiły do wspólnej zabawy. Tradycyjnie dla solenizanta  odśpiewano  „Sto lat” .

Następnie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej  krainie. Poznały historię święta, recytowały wiersze, bawiły się przy piosenkach o misiach, brały udział           w quizach.

Oczywiście na takiej uroczystości nie mogło zabraknąć  „MAŁEGO  CO NIECO”.

Ewa Truchan

Święto Pluszowego Misia