III miejsce piłkarek z Bogoniowic

Utworzono dnia 27.10.2017

W dniu 11 października  piłkarska reprezentacja dziewcząt z klas IV –VI przystąpiła do halowego turnieju piłki nożnej rozgrywanego w Ciężkowicach. Zgłosiło się sześć zespołów reprezentujących szkoły podstawowe z terenu naszej gminy. Drużyny po losowaniu zostały podzielone na dwie grupy, gdzie systemem każdy z każdym rozgrywały 10-minutowe spotkania. Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bogoniowicach z filią w Kipsznej została przydzielona do grupy nr 2. Dziewczęta zremisowały dwa spotkania i wygrały mecze w rzutach karnych, zajmując pierwsze miejsce grupowe. W półfinale niestety zostały pokonały, i pozostał mecz o III miejsce w którym 1: 0 pokonały SP Jastrzębia nr1.

Brawo dziewczyny – gratuluję dobrego wyniku.

Wyniki spotkań grupowych:

SP Bogoniowice – SP Jastrzębia nr1  0 – 0 (karne 1-0)

SP Bogoniowice – SP Kąśna Dolna  5 – 0 ( karne 2-0)

Półfinał:

SP Bogoniowice – NSP Pławna    0 – 2)

Mecz o III miejsce :

SP Bogoniowice – SP  Jastrzębia nr1       1 – 0 ( A. Słowik )

Skład drużyny  SP Bogoniowice:

K. Gomułka , A. Radzik , A. Słowik, J. Mika, J. Szostek W. Klag  M. Tomaśko ,A. Kachniarz, K. Kloc, S. Łącka.

Opiekun zespołu: Robert Truchan

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.