Wszyscy swoje święto mają – Dzień Przedszkolaka

Utworzono dnia 03.10.2019

Dzień Przedszkolaka to ważna data.

Nie tylko dla dzieci, lecz dla całego świata.

Dzieci są ważne, każdy to powie.

Z nich kiedyś wyrośnie dorosły człowiek.

20 września  dla wszystkich przedszkolaków jest dniem wyjątkowym  – to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Z tej okazji wspólnie z dziećmi z oddziału przedszkolnego w Bogoniowicach  pojechaliśmy na wycieczkę do „Promiennego Zamku” w Tarnowie. Wspólne świętowanie odbyło się poprzez szaloną zabawę w wyjątkowym miejscu, pełnym atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia, tory przeszkód z licznymi schodkami, ślepymi przejściami, baseny wypełnione kulkami i gry zręcznościowe. Na twarzach wszystkich dzieci gościły uśmiech i radość, co świadczyło           o wspaniałej zabawie. Nie zabrakło również słodkiego upominku dla każdego przedszkolaka.

Ciąg dalszy świętowania miał miejsce w naszym przedszkolu w poniedziałek 23 września. Po głośnym odśpiewaniu hymnu przedszkolaka, były ciekawe zabawy z chustą animacyjną, tańce i śpiew.

Wszystkim dzieciom życzymy jak najwięcej radości i dumy z bycia Przedszkolakiem.

Ewa Truchan

Utworzono dnia 03.10.2019, 23:16