Maraton Przedszkolaka - jesień 2019

Utworzono dnia 15.10.2019

Sprintem do Maratonu” – bieg przedszkolaków

W poniedziałek 7 października dzieci z oddziału przedszkolnego dołączyły do grona małych maratończyków, dzięki udziałowi w „Maratonie Przedszkolaków”

Impreza sportowa została zorganizowana przez Publiczne Przedszkole w Ciężkowicach  i odbyła się na hali widowiskowo-sportowej. Jej ideą jest popularyzowanie biegów wśród dzieci, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia oraz zdrowego odżywiania. Uczestnicy po otrzymaniu numerów startowych i wykonaniu ćwiczeń rozgrzewających przystąpili kolejno do pokonywania wyznaczonego dystansu. Przy gorącym dopingu z trybun, wspólnie z dziećmi z oddziału przedszkolnego  w Bogoniowicach jako jedna drużyna pokonaliśmy wyznaczoną trasę i dotarliśmy do METY z uśmiechem i pełną satysfakcją. W tej imprezie nie było przegranych, wszystkie dzieci były zwycięzcami, a ich wysiłek i determinacja zostały nagrodzone medalami i słodkimi  niespodziankami o które zadbali Organizatorzy.

Dziękujemy za wspaniałą imprezę, a wszystkim Przedszkolakom gratulujemy dołączenia do grona małych maratończyków.

Ewa Truchan

Sprintem do maratonu