Dzień Głośnego Czytania

Utworzono dnia 05.11.2019

W czwartek 17 października odbyło się podsumowanie konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, który miał na celu budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów       kl. I-III. Nauczyciele prowadzili zajęcia z wykorzystaniem książek „Gang słodziaków”  i maskotek. Uczniowie wykonali samodzielnie i wg własnego pomysłu MAGICZNE DRZEWO SŁODZIAKÓW, którego zdjęcia zostały wysłane na konkurs.

Codzienne czytanie w domu dowolnej książki było dokumentowane podpisem rodzica,  a następnie nagradzane naklejką umieszczaną w albumie ucznia „Czytaj codziennie”.

Z Okazji Dnia Głośnego Czytania uczniowie zebrali się w jednej sali przy Magicznym Drzewie Słodziaków i każdy czytał głośno wybrany i przygotowany fragment dowolnej książki. W głośnym czytaniu brały udział dzieci z oddziału przedszkolnego. Czytających nagradzały brawami.

Na zakończenie dzieci otrzymały maskotki słodziaków, naklejki i zakładki. Zabawa była świetna a zarazem zachęcała do czytania książek.

Dzień Głośnego Czytania

Utworzono dnia 05.11.2019, 09:38