Konkurs „JESIENNE STWORKI”

Utworzono dnia 13.11.2018

W październiku dzieci z naszej szkoły wraz z rodzicami zostali zaproszeni do udziału w konkursie „JESIENNE STWORKI”. Wykazując się niezwykłą pomysłowością                        i wyobraźnią wszystkie dzieci w sposób twórczy wykorzystały dary jesieni tj. kasztany, żołędzie, orzechy, szyszki ale także owoce i warzywa, z dynią w roli głównej i wykonały wspaniałe ludziki, zwierzaki, stworki i potworki.

Wszystkie prace były cudowne i dlatego wszystkie zostały nagrodzone. Jednocześnie komisja konkursowa biorąc pod uwagę pomysłowość, wykorzystane materiały i wkład pracy wyłoniła (z wielkim trudem) zwycięzców.

Zostali nimi:

I miejsce – Patryk Rąpała – praca „profesor leśny”

II miejsce – Gabrysia Zygadło – praca „jeż”

III miejsce – Klaudia Kras – praca „ludzik z kukurydzy”

III miejsce -  Patrycja Szostek – praca „jeż”

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Mamy nadzieję, że konkurs dał wiele radości dzieciom i ich rodzicom.

Ewa Truchan

Jesienne stworki