Utworzono dnia 02.03.2021

"Czy to jutro, czy to dziś –

wszystkim jest potrzebny miś"

25 listopada br. Dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły

w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem - misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", 'Jadą, jadą misie". Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce. Wszystko zostało uwieńczone wspólnym zdjęciem z Pluszowym Misiem.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz  dobrej zabawy.   Mam nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych  wspomnieniach na długi czas.

Wychowawczyni  oddziału  przedszkolnego

Wioletta Wołkowicz

Miś Pluszowy 2020

Utworzono dnia 02.03.2021, 12:36

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.