Piracka intergacja

Utworzono dnia 12.10.2016

„PIRACKA  INTEGRACJA”

Ogólnopolski  Dzień  Przedszkolaka  obchodziły,  po raz pierwszy,  dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Bogoniowicach  z filią w Kipsznej  oraz  dzieci  oddziału przedszkolnego  z  filii  w  Kipsznej. W świętowanie włączyli się między  innymi  rodzice  i …….... piraci.

Dnia 29 września w oddziale przedszkolnym  po raz pierwszy obchodziliśmy „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Była to wspaniała okazja do świętowania i z tej racji zorganizowana została  wycieczka do „Parku  rozrywki” w  Zawadzie. Czekało tam na dzieci mnóstwo niespodzianek!  Wspaniali piraci powitali przedszkolaków w ogrodzie i zabrali ich w świat przygód oraz wspólnych  zabaw. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Nie zabrakło uśmiechu i radości, słodkiego poczęstunku  oraz  pieczonych  kiełbasek  z grilla. Było wesoło i kolorowo!.

Wszystkie przedszkolaki w nagrodę za wspólną zabawę i z okazji święta przedszkolaków otrzymali od piratów  skarb, którego tak  bardzo  szukali!!!.

Na zakończenie panie złożyły dzieciom życzenia i wręczyły każdemu odznakę słodki upominek.

GALERIE:

Piracka integracja 2

Piracka integracja 1

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.