Festyn Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Utworzono dnia 17.10.2018

5 października 2018r. przedszkolaki i uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych naszej gminy wraz z wychowawcami uczestniczyli w Festynie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ”Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu”, zorganizowanym przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie przy współpracy z policjantami i strażakami oraz Urzędem Gminy w Ciężkowicach. Dzieci obejrzały pokaz udzielania pierwszej pomocy, rywalizowały w konkursach sprawnościowych, układały z puzzli znak drogowy STOP. Mogły wykazać się także wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz umiejętnością jazdy na rowerze. Miały okazję obejrzeć pojazdy policyjne. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, a na zakończenie otrzymali od organizatorów dyplomy i  upominki.

Festyn BRD

Utworzono dnia 17.10.2018, 22:10