Utworzono dnia 12.10.2020

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu we wszystkich  klasach szkolnych jak i w naszej grupie oddziału przedszkolnego dziewczynki wręczały chłopcom upominki przygotowane wcześniej przez przedszkolną Radę Rodziców. Złożyły życzenia i przybiły „żółwika”, ze wzglądu na zaistniałą sytuację covid-19.

Nie brakło także w tym dniu słodkiego upominku dla dziewczynek, który przygotowała Mama Pawełka Dziodzio, gdzie dumnie wręczył Pawełek.

Wychowawczyni oddziału przedszkolnego

Utworzono dnia 12.10.2020, 13:51

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.