Wyjazd do Kina na „KRAINĘ LODU 2”

Utworzono dnia 19.12.2019

W dniu 9.12.2019r. dzieci pod opieką Pań, oraz rodziców wybrały się na wycieczkę do kina Promień w Tuchowie na film animowany pt. „Królowa Śniegu 2, powrót lodowej krainy”. Wspaniały film swoją fabułą i akcją przeniósł dzieci w niesamowite miejsca.  Otóż siostry ruszają do magicznej puszczy, która jest spowita tajemniczą mgłą od czasu, gdy wojsko Arendelle stoczyło tam walkę z tajemniczym plemieniem. Bałwanek Olaf wciąż jest niewinny, cudowny i zabawny.                                                                                        W czasie seansu w kinie  łączy dzieci wspólne radosne przeżycie, co sprawia, że wytwarza się przyjemna atmosfera, ułatwiająca serdeczne kontakty, okazywanie sobie uprzejmości i wyzwalająca serdeczność  oraz koleżeńskość.

Wychowawca   oddziału  przedszkolnego

Wyjazd do Kina na „KRAINĘ LODU 2”

Utworzono dnia 19.12.2019, 22:01