Piękna jesień w naszym parku

Utworzono dnia 19.11.2019

Jesienią wspaniale spędza się czas w parku, czy lesie. Leżące wokół liście stanowią wspaniały wręcz materiał do zabawy. Zbieranie wielkiego stogu i skakanie w sam jego środek, rzucanie liśćmi w powietrze i siebie nawzajem, a na koniec zbieranie jesiennych skarbów

Z takich radosnych chwil warto korzystać przy każdej nadarzającej się okazji. W końcu jest to sezon chorobowy i nie zawsze może być ich tak wiele, jak byśmy tego chcieli. Przy okazji spaceru i zabaw w parku zebraliśmy nieco pamiątek jesiennych. Tak na prawdę czas na zbieranie darów jesieni już nieco przeminął, ale gdzieniegdzie można znaleźć jeszcze perełki. Nam udało się znaleźć żołędzie, szyszki, i trochę barwnych liści, które w przedszkolu wykorzystaliśmy do zabaw plastycznych i wykonaliśmy piękne kasztanowe ludziki.

Wychowawczyni  oddziału  przedszkolnego

Piękna jesień w naszym parku