POCIĄGIEM DO KINA

Utworzono dnia 11.06.2019

Chwila  oczekiwania, nagle gwizd!..i ruszyliśmy na szlak po przygodę i zabawę. Pociąg ruszał najpierw – powoli, jak żółw ociężale –ale jakże nam było miło podążać pociągiem do kina w Tuchowie. Podróż ta była doskonałą okazją do odpoczynku i podziwiania przyrody oraz okolicy. Gdy dotarliśmy na miejsce tj. stację PKP w Tuchowie, zwartą grupą udaliśmy się w kierunku kina „Promień”. Film w kinie nosił tytuł „Panda i banda” i był bardzo zabawny. Dzieci jak i dorośli reagowali na sceny wybuchami śmiechu, a nawet – co pierwszy raz się zdarzyło, że podczas seansu cała widownia biła rytmicznie brawa w rytm muzyki. Po seansie poszliśmy na smaczny obiad i lody.

W oczekiwaniu na pociąg powrotny-  dzieci korzystając z pięknej pogody bawiły się na wspaniałym placu zabaw w Tuchowie. O 1415  wróciliśmy do Bogoniowic, gdzie na dworcu czekali już rodzice.

Dziękuję wszystkim za udział w wycieczce i doskonałą zabawę.

Wychowawca  oddziału  przedszkolnego

Pociągiem do kina