Wspólne oglądanie teatrzyku kukiełkowego

Utworzono dnia 30.10.2017

Piątek  27.10.2017 r. był deszczowy, chłodny i chodź nie sprzyjał zabawom na świeżym powietrzu, to nasze przedszkolaki nie mogły narzekać na nudę. W tym dniu dzieci z oddziału  przedszkolnego  z  Bogoniowic  zostały  zaproszone  przez  Panią Irenę   Sikorę  Dyrektor  Publicznego  Przedszkola  w Ciężkowicach  na wspólne  oglądnięcie  teatrzyku  kukiełkowego  w wykonaniu agencji artystycznej  PIXEL.  Aktorzy zaprezentowali znaną bajkę braci Grimm pt. „O wilku i siedmiu koźlątkach”. Dla  dzieci, które uczęszczają pierwszy rok do przedszkola  była to nowa forma przekazu literatury. Podczas spektaklu widzowie z wielkim przejęciem oglądali zmieniającą się akcje. Ta znana wszystkim bajka utwierdza nas w przekonaniu, że rodzice są zdolni do poświęceń dla swoich dzieci.  Najmłodsi zaś zawsze powinni mieć się na baczności i słuchać dorosłych. Po przedstawieniu dzieci z ciężkowickiego przedszkola chętnie podzieliły się zabawkami z dziećmi z Bogoniowic i w oczekiwaniu na autokar czas mile upłynął im na wspólnej  zabawie.

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Przedszkola Publicznego w Ciężkowicach za zaproszenie!!!

Wychowawca oddziału przedszkolnego

Teatrzyk kukiełkowy