Robimy palmy wielkanocne

Utworzono dnia 09.04.2018

23  marca 2018r. w oddziale  przedszkolnym  w  Bogoniowicach  odbyły się zajęcia warsztatowe z udziałem Rodziców  zatytułowane  „Robimy palmy wielkanocne”. Tradycją stało się już, że w oddziale przedszkolnym co roku rodzice wraz z dziećmi robią palmy wielkanocne.  Do warsztatów przygotowywaliśmy się dużo wcześniej. Rodzice  przedszkolaków gromadzili potrzebne materiały przyrodnicze takie jak : bazie, trzcinę, bukszpan, suchatki oraz kwiatki z bibuły. Warsztaty poprzedzone były wprowadzeniem na temat tradycji robienia palm na Niedzielę Palmową oraz najważniejszych symbolach, obrzędach i zwyczajach  związanych  z WIELKANOCĄ. Zajęcia okazały się bardzo ciekawe. Każdy z  uczestników miał  inną czynność do wykonania.

bg.jpgTym razem młodsi pomagali starszym. Wszyscy uczestnicy warsztatów byli zadowoleni,  aż miło było patrzeć. Cieszę się , że w tak miłym gronie udało nam się wykonać piękne palmy.

Dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania za serdeczną  i miłą atmosferę, która wprowadziła nas wszystkich   w  przedświąteczny nastrój.

Wychowawca  oddziału  przedszkolnego

Wioletta   Wołkowicz