Konkurs „CZŁOWIEK PRZYJACIELEM PRZYRODY” rozstrzygnięty

Utworzono dnia 19.12.2017

Dnia  14 grudnia  2017 roku  odbyło się  w  naszym oddziale  wręczenie  nagród  laureatom  konkursu  plastycznego  zatytułowanego  „ Człowiek  przyjacielem  przyrody”  organizowanego  przez  Spółkę  Komunalną „DORZECZE  BIAŁEJ”. Konkurs  ten  był  kierowany  do dzieci  uczęszczających  do przedszkoli  zlokalizowanych  na terenie  gmin: Ciężkowice, Rzepiennik  Strzyżewski, Ryglice, Tuchów. W konkursie brały udział następujące dzieci:

• Julia  Kawa  lat 6
  • Martynka  Wietecha  lat 6
  • Sebastian  Truchan  lat 6
  • Jakub  Kamiński   lat 6
  • Michał  Wietecha  lat 4
  • Julita  Łazarczyk  lat 6

Laureatami  konkursu  zostali:

• Julia  Kawa  lat 6
  • Sebastian  Truchan  lat 6

Otrzymali oni  dyplomy  oraz wspaniałe  nagrody!    Natomiast  pozostali  uczestnicy  dyplomy  za udział  w  konkursie  oraz  słodkie  nagrody  pocieszenia. Miło mi  poinformować,  że wyróżnione  prace  plastyczne  znalazły  się w kalendarzu  Spółki  Komunalnej  „DORZECZE  BIAŁEJ”         na rok  2018.

Laureatom  oraz  wszystkim biorącym  udział  w  konkursie  serdecznie  GRATULUJĘ!

Wychowawca  oddziału  przedszkolnego

Wioletta   Wołkowicz