"Sprintem do maratonu".

Utworzono dnia 29.05.2017

Czy 3600 metrów to dużo? Dla naszych przedszkolaków, ten dystans na obiekcie TKKF-u w Ciężkowicach okazał się przysłowiową "bułką z masłem". Całe szczęście rodzice  wyrobili sobie przy naszych przedszkolakach równie wysoką formę!

Tak wyglądał dzień maratończyka w  oddziale przedszkolnym "Sprintem do maratonu". Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego mieszczącego się w Szkole Podstawowej w Ciężkowicach i dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Bogoniowicach z filią w Kipsznej wspólnie wzięły udział w III Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków  zorganizowanym  przez  miesięcznik  ” Bliżej Przedszkola”, a którego koordynatorami byli : Pani Wioletta Wołkowicz wychowawczyni oddziału przedszkolnego w Bogoniowicach i Pani Agnieszka Galas wychowawczyni oddziału przedszkolnego w Ciężkowicach. Z wielkim wyczekiwaniem i bardzo chętnie zrobiły dzieci  najpierw rozgrzewkę, następnie każda grupa biegła w swoim gronie, a na koniec wszyscy rodzice z obydwu przedszkoli  wraz  z wychowawczyniami , razem biegli z wielkimi uśmiechami. Nawet brzydka pogoda nie była w stanie zepsuć nam  zabawy!

Każdy uczestnik zdobył  medal, dyplom oraz drobną nagrodę. Po maratonie kiełbaska z grilla przygotowana oczywiście przez rodziców dodała przedszkolakom sil, które mogły wykorzystać podczas szaleństwa na placu zabaw.

"Sprintem do maratonu".

Utworzono dnia 29.05.2017, 10:18

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.